Доставка

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова пошта (в відділення або за вказаною адресою). Оплачує доставку покупець. При оплаті післяплатою комісію за пересилання грошей оплачує покупець за тарифом транспортної компанії.

Оплата

 1. післяплатою при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти;
 2. онлайн-оплата
 3. безготівкова оплата на банківський рахунок.

Повернення товарів

Як повернути товар

Відповідно до ст.9. “Закону про захист прав споживачів” споживач протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, має право на обмін або повернення виробу в магазині за місцем покупки. Куплений товар можна повернути, якщо:

 • товар не був у використанні;
 • збережено його товарний вигляд;
 • збережені його споживчі властивості, пломби, ярлики;
 • збережений розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення грошей

Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом семи днів. (Частина 3 статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” від 01.12.2005 року № 3161-IV). Виплата грошових коштів, проводиться за місцем покупки при наявності документа, що підтверджує оплату (товарного або касового чека).

Документи необхідні для повернення

 1. копія паспорта, копія коду;
 2. заповнений бланк для повернення;
 3. чек, якщо виріб куплено в магазині;
 4. накладна, яку дав Вам кур’єр з номером замовлення, якщо виріб купували з доставкою або в інтернет-магазині;
 5. одиниці товару в ліквідному стані.

Перелік товарів, що не підлягають поверненню

Магазин ні за яких умов не приймає на повернення товар, що втратив товарний вигляд, при відсутності або пошкодженні ярликів, етикеток, упаковки, а також при відсутності документів, що підтверджують оплату.

Поверненню не підлягають вироби пошиті за індивідуальними мірками, а також відрізний товар: тканини, галуни, тасьма, бахрома (постанова Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року № 172. До переліку товарів, що не підлягають поверненню, увійшли тканини, тюлегардинні і мереживні полотна, корсетні товари, рукавички, білизна натільна, білизна постільна, панчішно-шкарпеткові вироби і т.д.)

CallClose
Всі результати пошуку